کمبودی در عرضه گوشت شب عید نداریم

به گزارش بازار، منصور پوریان گفت: از ۲ هفته پیش دولت عرضه گوشت منجمد را با نرخ ۲۳۰ هزار تومان و گوشت گوساله ۲۸۵ هزار تومان آغاز کرد.

به گفته وی، مقادیر زیادی گوشت گوساله و گوسفند گرم و منجمد وارداتی و دام تولید داخل در بازار موجود است، بنابراین در توزیع کمبودی نداریم.

پوریان ادامه داد: در شرایط فعلی با توجه به اینکه گوساله های زیادی در واحدهای دامداری وجود دارد که نیاز به کشتار دارند، امکان عرضه از بازار داخلی وجود دارد و این امر تنها به دلیل تنظیم بازار و تنظیم بازار انجام می شود. تعدیل قیمت واردات

رئیس شورای تامین کنندگان دام افزود: با احتساب قیمت دام زنده، قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی و گوساله باید در محدوده 420 تا 450 هزار تومان باشد و فروش با قیمت های بالاتر گران است.

پوریان بیان کرد: در فصل زمستان عرضه گوشت منجمد به دلیل سختی جابجایی دام به داخل بیشتر است، هرچند تفاوت قیمت نسبت به گوشت گرم وارداتی زیاد نیست، اما تفاوت نسبت به گوشت گرم داخلی زیاد است.

رئیس شورای تامین کنندگان دام از فراوانی دام زنده سبک و سنگین و گوشت قرمز گرم و منجمد گوساله و گوسفند در کشور خبر داد و گفت: با توجه به زایش مناسب در فصل پاییز و زمستان و جمعیت دام های سنگین و … میزان واردات گوشت گرم و منجمد، کمبود داریم در شب عید گوشت توزیع نمی کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا