هزینه اشتراک در ایکس (توییتر سایق) کاهش می‌یابد!

به گفته ایلان ماسک، ایکس به زودی دو طرح اشتراک جدید را معرفی خواهد کرد، یکی با قیمت کمتر و دیگری برای حذف کامل تبلیغات.
به گزارش خبرگزاری جهان تیتر؛ ایلان ماسک در یک پست جدید گفت که X (توئیتر سابق) به زودی دو طرح اشتراک جدید را معرفی خواهد کرد. ادعای رونمایی از طرح های جدید ایکس پیش از این توسط افشاگران مطرح شده بود.
به گفته ایلان ماسک، یکی از طرح‌های اشتراک جدید ارزان‌تر از سرویس فعلی خواهد بود (X Premium در حال حاضر هشت دلار در ماه هزینه دارد) اما تبلیغات را کاهش نخواهد داد.
پلن دوم ایکس  قیمت بالاتری دارد و همه تبلیغات را حذف می کند. طرح X Premium فعلی تبلیغات را به نصف کاهش می دهد. ایلان ماسک به قیمت خدمات جدید اشاره نکرده است.
در اوایل این ماه، X در حال کار بر روی سه طرح اشتراک جداگانه است. مدتی نگذشت که رسانه های معتبری مانند بلومبرگ ادعای مشابهی را مطرح کردند.
ایکس با رونمایی از طرح های اشتراک جدید به دنبال افزایش درآمد است. آن هم در شرایطی که گزارش های متناقض از کاهش تعداد کاربران و کاهش درآمد تبلیغاتی X خبر می دهند.
ایکس هفته گذشته اعلام کرد که برنامه سالانه 1 دلاری را در دسترس همه کاربران جدید قرار می دهد تا تمام ربات های این شبکه اجتماعی را حذف کند. این سرویس در حال حاضر در نیوزلند و فیلیپین برای کاربران جدید فعال است.
لیندا یاکارینو، مدیرعامل X دو هفته پیش ادعا کرد که این پلتفرم اجتماعی روزانه حدود 245 میلیون کاربر فعال دارد و این کاربران روزانه 500 میلیون پست منتشر می کنند. X در ماه های اخیر رقبای جدیدی پیدا کرده است تا کاربران را بین انتخاب توییتر یا توییتر مردد کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا