موبایلی که در DxOMark رتبه اول را کسب کرد

دوربین این گوشی 157 امتیاز بالاتر از پرچمدارانی مانند آیفون 15 پرو مکس و پیکسل 8 پرو کسب کرده است.

هواوی، شرکت محبوب چینی گوشی‌های هوشمند، علی‌رغم تحریم‌های آمریکا در حال بازگشت قوی است. اگرچه هواوی به دلیل محدودیت در استفاده از تراشه ها با مشکلات عملکردی مواجه شده است، اما همچنان در کیفیت دوربین برتر است. Huawei Mate 60 Pro Plus اخیراً در رتبه‌بندی DxOMark پس از Huawei P60 Pro مقام اول را به خود اختصاص داده است که نشان‌دهنده عملکرد قوی در میان گوشی‌های هوشمند پرچمدار است.

به گزارش جهان تیتر؛ بر اساس این گزارش، هواوی میت 60 پرو پلاس در کنار رقبایی چون آیفون 15 پرو مکس، گوگل پیکسل 8 پرو و اوپو فایند ایکس 6 پرو در صدر جدول قرار دارد. این گوشی در بررسی دوربین DxOMark امتیاز 157 را کسب کرده و یک امتیاز بالاتر از Huawei P60 Pro است. از نظر دسته بندی قسمت های مختلف دوربین در قسمت بوکه و عکاسی این گوشی بالاترین امتیاز را به خود اختصاص داده است. در این قسمت ها عملکرد دوربین اصلی برای ثبت تصاویر در محیط های مختلف با نور متفاوت بررسی می شود. با این حال، این گوشی دارای نقص های جزئی در بخش فیلمبرداری است.

دوربین هواوی میت ۶۰ پرو پلاس در صدر

موبایلی که در DxOMark رتبه اول را کسب کرد

Huawei Mate 60 Pro Plus در بررسی دوربین DxOMark امتیاز بالایی کسب کرد و آن را به گزینه ای عالی برای ثبت عکس ها و فیلم های مختلف در شرایط نوری مختلف تبدیل کرد. به خصوص توانایی این گوشی در ثبت خروجی عالی هنگام عکس گرفتن از افراد دیگر قابل توجه است. دوربین این گوشی در ثبت دقیق لحظات و رندر کردن رنگ پوست با جزئیات حتی در شرایط بد بسیار خوب عمل می کند.

دیافراگم متغیر دوربین این گوشی به طور خودکار با تعداد افراد حاضر در صحنه تنظیم می شود و فوکوس را روی همه سوژه ها حفظ می کند. دوربین فوق عریض در گرفتن صحنه های عریض و در عین حال حفظ سطح بالایی از جزئیات عالی است. علاوه بر این، دوربین در تمام فواصل زوم عملکرد تحسین برانگیزی دارد و جزئیات فوق العاده ای را ارائه می دهد. این در حالی است که هنگام فیلمبرداری در شرایط کم نور، دوربین این گوشی محدودیت هایی دارد و گاهی اوقات عملکرد خوبی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا