مرگ دردناک پسر دانش آموز 10 ساله در راه مدرسه / میلگردی که او را کشت + جزئیات

 کودک 10 ساله بر اثر برخورد میلگرد به سرش جان باخت.

به گزارش جهان تیتر؛ ساعت 12 ظهر 5 آذرماه حادثه مرگ یک پسر بچه به کلانتری 121 سلیمانیه اعلام شد و بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

در بررسی های اولیه ماموران در محل حادثه مشخص شد پسر بچه هنگام بازگشت از مدرسه هنگام عبور از مقابل یک ساختمان نیمه ساز از پشت خودرو به پایین پرتاب شده و با او برخورد می کند. او این کودک را غرق کرده است.

پس از اعلام این حادثه، بازپرس ویژه قتل محسن افچی از شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی بلافاصله با حضور در محل حادثه تحقیقات خود را آغاز و دستور بازبینی دوربین های مداربسته در محل حادثه را صادر کرد. و پس از شنیدن شهادت شاهدان متوجه شد که حادثه در همان لحظه اتفاق افتاده است. این اتفاق افتاد، راننده متواری شد و در حین بررسی صحنه تصادف به وی اطلاع دادند که راننده پس از ساعتی به همان کلانتری 121 رفته و خود را معرفی کرد.

راننده به بازپرس اختیاری گفت: وقتی این اتفاق افتاد آنقدر ترسیدم که نمی دانستم باید چه کار کنم به همین دلیل از ترس خانواده پسر از محل فرار کردم و خود را به کلانتری معرفی کردم.

بر اساس این گزارش، با دستور بازپرس اختیاری، جسد این کودک برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل و پرونده برای روشن شدن ابعاد پنهان آن در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا