روزانه ۱.۵ میلیون بشکه نفت از کشور صادر می شود| تامین زمین برای احداث ۴ میلیون واحد مسکونی

به گزارش خبرنگار بازار، محسن منصوری شامگاه یکشنبه در نشست با فعالان علمی، سیاسی، فرهنگی و رسانه ای استان بوشهر اظهار داشت: در عرصه های مختلف اقتصادی و عمرانی روح حاکم بر دولت، سفرهای استانی و همچنین اهتمام رئیس جمهور برای رفع مشکلات است. از نقاط قوت او هستند. حکومت مردمی ایران قوی تلقی می شود.

وی افزود: اینکه اکنون در کشور به ظرفیت داخلی تکیه می کنیم و برای حل مشکلات کشور چشم به کشورهای خارجی نداریم از افتخارات دولت فعلی است.

منصوری افزود: متانت سیاسی دولت از ویژگی های بارز دولت مردمی است که نباید از آن غافل شد.

وی یادآور شد: در بخش های مختلف تراز تجاری، نرخ رشد، نفت، آب، اشتغال و برنامه های کلان در این دولت صحبت های زیادی شده است. امروز 3.5 میلیون بشکه نفت تولید می شود و حدود 1.5 میلیون بشکه مازاد نیاز داخلی صادر می شود. این یکی از دستاوردهای مهم این دولت در حوزه نفت است.

وی افزود: در تخصیص منابع، شفاف سازی، مدیریت رشد نقدینگی، تورم منفی 6 ماهه قیمت ها و ارائه فهرست مگا تسهیلات پرداختی از جمله کارکردهای مهم دولت سیزدهم است.

منصوری تصریح کرد: زمین مورد نیاز برای ساخت چهار میلیون واحد مسکونی پیش بینی شده توسط دولت تامین شده و همچنین زمین مورد نیاز متقاضیان ساخت و ساز نیز موجود است.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در دولت سیزدهم 16 هزار تخت بیمارستانی در کشور اضافه شده که معادل 10 درصد تخت های بیمارستانی کشور است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا