خزعلی: رژیم صهیونیستی باید از کمیسیون مقام زنان در سازمان ملل خارج شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: رژیم صهیونیستی باید از کمیسیون وضعیت زنان در سازمان ملل خارج شود.

به گزارش جهان تیتر؛ انسیه خزعلی در وبینار «صدای زنان در طوفان الاقصی» که به همت مجمع مذاهب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: اکنون وحشیانه ترین خشونت ها در غزه انجام می شود تا جایی که هیچ جای امنی برای زنان و کودکان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه زنان و کودکان تهدیدی برای هیچ جبهه ای نیستند بنابراین باید پناهگاه امنی برای آنها ایجاد کرد، تصریح کرد: به نظر می رسد زنان و کودکان با ایمان و ثبات خود خطر مهمی برای رژیم غاصب صهیونیستی هستند، بنابراین کودکان باید بزرگ نشه و زیر نظر مادران مؤمنی رشد کنند که آنها را تشویق به مقاومت می کنند.

خزعلی ادامه داد: رژیم اشغالگر اصرار دارد منازل، مدارس، بیمارستان ها و اماکن امن را بمباران کند. استخوان های ضعیف کودکان و نوزادان چگونه می توانند در برابر این خشونت مداوم مقاومت کنند؟

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: چگونه می توان از خوردن و آشامیدن کودک جلوگیری کرد و از او خواست در تاریکی که سکوت آن با بمباران هواپیماها و شلیک تانک ها به هم می ریزد بماند تا نکند. فقط او بیدار می شود، اما از ایمنی و سلامتی نیز محروم است.

وی خواستار اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون زنان در سازمان ملل، بازگشایی گذرگاه رفح و اعزام نیروهای حافظ صلح و حضور آنها برای جلوگیری از بسته شدن این گذرگاه حیاتی، ارسال فوری کمک های بهداشتی و درمانی شد. به مادران، کودکان و نوجوانان و به رسمیت شناختن حق مردم فلسطین برای مقاومت مشروع شد.

خزعلی افزود: آتش بس فوری، کمک به افراد زیر آوار، جلوگیری از مهاجرت اجباری بی خانمان های فلسطینی از دیگر خواسته های ماست.

وی تاکید کرد: قلب همه بانوان فرهیخته در حمایت شما می تپد. شما تنها نیستید و نخواهید بود، بلکه همه ما پشتیبان شما در مقابل دشمن هستیم.

به گزارش ایرنا؛ روز شنبه ۲۴ مهرماه ۱۳۹۲، نیروهای مقاومت فلسطین عملیات غافلگیرانه ای به نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند. با کمک آمریکا و اکثر کشورهای غربی بمباران مراکز درمانی و منازل مسکونی غزه را آغاز کرده و بر اساس آخرین آمار بیش از 11500 نفر شهید شده اند که از این تعداد 5104 نفر کودک و 3130 نفر زن هستند.

همچنین بر اساس حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی بیش از 29 هزار نفر مجروح شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا