خاص‌ترین مادربزرگ دنیا در تمرین استقلال/ سوپرایز نکونام به روشی خاص! +عکس

مادربزرگ ابوالفضل جلالی در تمرین استقلال حاضر شد و مورد استقبال جواد نکونام قرار گرفت.

به گزارش جهان تیتر، یکی از تاثیرگذارترین افراد در زندگی ابوالفضل جلالی، ستاره چپ پای استقلال، مادربزرگ اوست; جلالی که از کودکی با مادربزرگش زندگی می‌کند و نزدیکانش عشق فراوان او را به مادربزرگش می‌دانند، از تجربیات او در تمام امور زندگی‌اش استفاده می‌کند.

مادربزرگ جلالی که به خاطر دوران حرفه ای نوه اش علاقه زیادی به فوتبال و استقلال دارد، همیشه سعی می کند بازی های استقلال را تماشا کند و حتی نزدیکانش می گویند وقتی پیشنهاد پرسپولیس به این بازیکن رسید، او با توصیه مادربزرگش استقلال را انتخاب کرد. .

این مادربزرگ دوست داشتنی حالا در محل تمرین استقلالی ها با جواد نکونام دیدار کرده است. جلالی با انتشار تصاویری از مادربزرگش در محل تمرین استقلال در اینستاگرام نوشت: عزیزترین مادربزرگم به تمرین تیم ما آمد و نه تنها برای من بلکه برای موفقیت تیممان هم دعا کرد. من مطمئن هستم که دعای او به نفع تیم ما و هواداران عزیزمان خواهد بود. هر چه دارم از دعای توست مادربزرگ عزیزم. پس همیشه برای من دعا کن که دعای تو سرمایه آینده من است.»

خاص‌ترین مادربزرگ دنیا در تمرین استقلال/ سوپرایز نکونام به روشی خاص! +عکس

وی در این پست اینستاگرامی همچنین گفت: از آقایان جواد نکونام و مهدی هاشمی نسب یکی از بزرگان فوتبال کشورمان و استقلال که شرایط را برای حضور مادربزرگ عزیزم در تمرین فراهم کردند بسیار سپاسگزارم. امیدوارم در ادامه فصل تمام تلاشم را برای موفقیت باشگاه استقلال انجام دهم و برای هدف مشترکی که داریم بجنگم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا