حضور بهاره رهنما در کلاس آموزش هیپنوتیزم / عکس عجیبی از این بازیگر زن!

به گزارش جهان تیتر؛ بهاره رهنما با انتشار عکسی تولد معلم هیپنوتیزم را تبریک گفت. به نظر می رسد این بازیگر در حال یادگیری هیپنوتیزم است! بهاره رهنما (زاده 10 آذر 1352) بازیگر ایرانی است. رهنما در اراک به دنیا آمد. او دختر پروین قائم مگی بازیگر سینما است.

بهاره رهنما در کلاس آموزش هیپنوتیزم

حضور بهاره رهنما در کلاس آموزش هیپنوتیزم / عکس عجیبی از این بازیگر زن!

طلاق اول و دوم بهاره رهنما

همسر سابق او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما است. این زوج دارای یک دختر به نام پریا قاسم خانی هستند که تجربه حضور در تئاتر پنگهره، فیلم زنگ زنگ و سریال مرد 100 چهره را دارد. پس از جدایی از قاسمخانی در شهریور سال 1396 با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد و طلاق گرفت.

راهنمای غذاخوری ایرانی در بهاره

صحبت های او در یکی از برنامه های «شام ایرانی» که گفته بود «دختران امروزی مثل نیکول کیدمن هستند و طرز فکرشان بهتر است» واکنش های بسیاری را برانگیخت. رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد خواستار برخورد با وی شد. همچنین دیدار وی با فلور نظری در این برنامه با واکنش بینندگان مواجه شد.

وضعیت مالی بهاره رهنما

بهاره رهنما در ویدئویی اینستاگرامی درباره وضعیت مالی خود گفت: طبیعتا وقتی این همه سال کار کرده ام طبیعی است که در این سن آرامش مالی داشته باشم. هرکسی که بعد از 30 سال کار نتواند آسایش و رفاه را برای خود و خانواده اش فراهم کند، فرد درمانده ای است. صحبت های رهنما واکنش ها و انتقادات زیادی را به همراه داشت و در نهایت حجم انتقادات باعث شد رهنما حرف های مخاطبان ویدئو را بفهمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا