جنجال مراکشی ها بر سر سن بازیکنان تیم جوانان ایران

یک رسانه مراکشی با اشاره به ظاهر و هیکل بازیکنان تیم جوانان ایران سعی کرد این ابهام را ایجاد کند که ظاهر و هیکل بازیکنان ایرانی مناسب 17 سال سن نیست.

به گزارش جهان تیتر؛ تیم فوتبال نوجوانان ایران از ساعت 15:30 روز سه شنبه در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر 17 سال اندونزی به مصاف نوجوانان مراکش می رود. این در حالی است که بسیاری از رسانه های مراکشی این دیدار را پوشش داده و به قدرت تیم ایران اذعان کرده اند.

اما در یکی از جدیدترین واکنش ها، سایت خبری «h24info» با انتشار مطلبی درباره سن بازیکنان ایرانی، سن نوجوانان این تیم را به چالش کشید. این پایگاه خبری ضمن اشاره به مطالب منتشر شده در شبکه های اجتماعی این کشور نوشت: کاربران شبکه های اجتماعی این موضوع را مطرح کرده اند که چهره بازیکنان تیم جوانان ایران بزرگتر از سن آنها به نظر می رسد و اگرچه طبق گفته فیفا، این بازیکنان همگی در سال 2006 به دنیا آمده اند.

جنجال مراکشی ها بر سر سن و سال بازیکنان تیم نوجوانان ایران

h24info با اشاره به نظرات کاربران فضای مجازی نوشته است که ریش پرپشت بازیکنان ایرانی مناسب سن یک فرد 17 ساله نیست و قد و هیکل آنها مناسب سن آنها نیست. تیم، به جز 4 بازیکن، همه بیش از 180 سانتی متر قد دارند. دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا