توضیحات خزعلی درباره حمایتش از زنان طلبه برای ورود به عرصه فیلم‌سازی و بازیگری

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده درباره حمایت از دانشجویان دختر برای ورود به عرصه فیلمسازی و بازیگری توضیحاتی ارائه کرد و گفت: برخی از دانشجویان دختر مدعی بودند که توانایی فیلمسازی، کارگردانی و تربیت بازیگر را دارند اما حمایتی نشد. به آنها داده شد. نمی گیرد، از ظرفیت آنها برای استفاده در عرصه هنر متعهد استقبال کردم.

به گزارش جهان تیتر؛ انسیه خزعلی در صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت: در آستانه میلاد حضرت زینب (س) مهمان جمعی از دانش آموزان عزیز بودم. و هیچ حمایتی از آنها نمی شود، استقبال کردم که از ظرفیت آنها در حوزه هنر متعهد استفاده شود.

وی افزود: موضوعی است که معمولا در جلسه با جوانان مطرح می شود و فرقی نمی کند دانشجو باشد یا اصحاب رسانه، معاونت وظیفه دارد از استعدادهای جوانان این حوزه حمایت کند.

به گزارش ایسنا، روز گذشته خبری در فضای مجازی و به نقل از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با عنوان «تربیت دانشجویان دختر برای ورود به عرصه فیلمسازی و بازیگری» دست به دست شد.

با توجه به اظهارات انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، با توجه به درخواست برخی از دانشجویان دختر مبنی بر اینکه توانایی ورود به عرصه فیلمسازی و بازیگری را دارند، اما از آنها حمایت نمی شود، تاکید کرده است: باید از ظرفیت این زنان در حوزه «هنر متعهد» استفاده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا